background image

ПРАВИЛА БРОНЮВАННЯ ТА ПРОЖИВАННЯ У ГОТЕЛІ АРЕНА

Заїзд: 15:00 (можливий ранній заїзд)


Виїзд: 12:00 (можливий пізній виїзд)

Вартість номеру включає ліміт 150 грн на сніданок у ресторані готелю. Сніданок континентальний меню. За перевищення 150 грн сума різниці оплачується гостем безпосередньо в ресторані.
У номерах готелю забороняється куріння. Якщо факт куріння було встановлено, Гість зобов’язаний сплатити за послугу іонізації повітря — 5000 грн.

УМОВИ РОЗМІЩЕННЯ

 1. Номер буде готовий до Вашого прибуття в день заїзду, починаючи з 15:00.
 2. Розрахункова година : 12:00 дати виїзду.
 3. Сплата стягується при поселенні за весь заброньований період проживання згідно з розрахунковим часом. Оплата не повертається у разі скорочення періоду проживання та дострокового виїзду.
 4. При проживанні менше доби, оплата здійснюється за повну розрахункову добу відповідно до встановленого часу поселення та розрахункової години.
 5. Вартість номера наведена з урахуванням податків.
 6. У вартість номера включено ліміт 150 грн на сніданок у ресторані готелю.
 7. Номер у готелі надається гостю при пред’явленні ним паспорта або іншого документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний або службовий паспорт, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи моряка, посвідка на проживання особи, яка проживає в Україні, але не є громадянином України, національний паспорт іноземця або документ, який його замінює та віза на право перебування в Україні, свідоцтво про народження неповнолітніх, які не досягли 16 років, посвідчення водія, для військових — особисте посвідчення або військовий квиток, посвідчення особи , видане за місцем роботи Гостя та ін.), а також заповнення та підписання реєстраційної картки гостя.
 8. На електронному табло біля дверей знаходяться 2 індикатори «Не турбувати!» та «Прошу зробити прибирання!», які за потреби гість може активувати. Поточне прибирання здійснюється після 15:00.
 9. Обслуговування в номерах з 8:00 до 20:30. Вартість послуги становить 10% від загальної суми чека.
 10. У разі, коли гість неодноразово порушує правила проживання, що спричиняє або може призвести до матеріальних збитків, а також завдає незручності іншим постояльцям, Готель має право відмовити в поселенні або перервати проживання (здійснити виселення) порушника. Адміністратор готелю має право відмовити у поселенні без пояснення причин.
УМОВИ ОПЛАТИ
 1. Сплата за проживання здійснюється при заїзді. Ви можете сплатити готівкою або кредитною карткою.
 2. Приватне бронювання, зроблене на сайті, спочатку має статус негарантованого. Негарантоване бронювання має чинність до 18:00 попереднього дня прибуття до готелю. Готель залишає за собою право скасувати негарантоване бронювання у разі несвоєчасної оплати.
 3. Ви можете зробити Ваше бронювання гарантованим, здійснивши повну оплату вартості проживання та ставки туристичного збору до заїзду. У випадку, якщо Ви не заїжджаєте до готелю або відмовляєтесь від бронювання менш ніж за 72 години до прибуття в готель, сума передоплати не повертається.
 4. Підтверджуючи бронювання номера в готелі, гість приймає та погоджується з вищезазначеними умовами, у тому числі з порядком ануляції замовлення та правилами, що діють у разі не заїзду.
 5. Ціни вказані у гривнях. Оплата за проживання здійснюється у гривнях. Ми приймаємо оплату готівкою, банківським переказом або банківськими картками міжнародних платіжних систем: Visa, Master Card. Amex.
 6. У вартість номера не включено туристичний збір, запроваджений адміністрацією міст України. Туристичний збір оплачується окремо.
ДОДАТКОВІ ПЛАТИ
 1. Діти віком до 7 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками. Дитині до 7 років може бути надано додаткове місце, якщо дозволяє площа номера. За розміщення дітей віком від 7 років та дорослих на додатковому місці стягується плата згідно з прейскурантом готелю. Вартість можна дізнатися, звернувшись до готелю.
 2. Гість має право запрошувати відвідувачів до свого номера до 23:00. У разі, якщо відвідувач залишився в номері після 23:00, гостю необхідно доплатити різницю між двомісним та одномісним проживанням у разі, якщо Гість платив лише за одномісне розміщення. Якщо у номері вже зареєстровано двох гостей, за розміщення дорослих на додатковому місці в номері стягується плата згідно з прейскурантом готелю.
 3. Гість зобов’язаний відшкодувати збитки готелю у разі втрати чи пошкодження майна готелю, а також відповідає за порушення, заподіяні ним особами (відвідувачами). Розмір збитків визначається адміністрацією готелю.
ТУРИСТИЧНИЙ ЗБІР
 1. Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету. Платники збору: Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, створена відповідно до закону та перспективного плану формування територій громад, про встановлення туристичного збору та тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночування), визначених підпунктом 268.5.1 пункту 268.5 статті 258 Податкового кодексу України.
 2. Резидент це (Посилання)
 3. Нерезидент це (Посилання)
 4. Туристичний збір не включений у вартість номера та сплачується окремо, крім груп осіб, які звільняються від його сплати.
 5. Обов’язковою умовою для звільнення від сплати туристичного збору є наявність наказу на відрядження у гостя при заїзді та/або надання його скан-копії при бронюванні. Для того, щоб туристичний збір не був включений у рахунок при бронюванні за безготівковим розрахунком, необхідно, щоб разом із заявкою на бронювання була направлена ​​до відділу бронювання скан-копія наказу на відрядження. В іншому випадку, туристичний збір буде включений у рахунок.
Групи осіб, що звільняються від сплати туристичного збору:
  • Особи з інвалідністю, діти з інвалідністю, які мають при собі відповідні документи та особи, що їх супроводжують (не більше одного супроводжуючого для осіб з інвалідністю І групи або дітей-інвалідів).
  • Резиденти України, які прибули у відрядження (які будуть із собою наказ від керівника підприємства про направлення співробітника у відрядження із зазначеним пунктом, назву підприємства, куди саме співробітника відправлено, термін та мету відрядження).
  • Ветерани війни, які мають при собі відповідне посвідчення (зокрема учасники АТО).
  • Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які мають при собі відповідне посвідчення.
  • Особи, які прибули за путівками (курсуваннями) в санаторії та пансіонати, які мають при собі путівку.
  • Діти до 18 років.
  • Особи, які постійно проживають, в тому числі на умовах договору найму, в селі, селищі або місті, порадами яких встановлено такий збір.
Скасування бронювання
 1. Скасування бронювання раніше, ніж за 72 години до прибуття в готель (дати заїзду) безкоштовне.
 2. Ви можете скасувати бронювання електронною поштою hotel@arena.km.ua або за телефоном +38-068-702-090
 3. У разі скасування бронювання менш ніж за 72 години до прибуття в готель (дати заїзду) або у разі не заїзду, сума передоплати не повертається та вважається штрафом.
РАННІЙ ЗАЇЗД / ПІЗНІЙ ВИЇЗД
 1. Ранній заїзд з 00:00 до 06:00 оплачується додатково у розмірі 100% вартості доби проживання в номері (сніданок входить у вартість).
 2. Ранній заїзд з 06:00 до 15:00 – 50% вартості доби проживання в номері (сніданок не входить у вартість).
 3. Пізній виїзд після 12:00 та до 18:00 оплачується додатково у розмірі 50% від вартості доби проживання.
У НАС НЕ КУРЯТЬ
 1. Куріння тютюнових виробів, електронних сигарет та кальянів у номерах та на території всього готелю (коридори, холи, ресторан тощо) не допускається.
 2. У разі встановлення факту куріння у заборонених місцях, за кожне порушення Гість зобов’язаний сплатити послугу іонізації повітря – 5000 грн.
В ГОТЕЛІ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ
 1. Виносити з ресторану посуд, столові прилади, продукти харчування та напої без попереднього узгодження з адміністрацією ресторану.
 2. Приносити та зберігати в готелі (номері) речовини, матеріали та предмети, небезпечні для життя людей.
 3. Залишати в номері сторонніх осіб (особи, які не заповнювали та не підписували реєстраційну картку гостя), а також передавати їм ключі від номера.
 4. Користуватися електронагрівальними приладами, що не входять до комплектації номера.
 5. Використовувати обладнання готелю та номери не за призначенням.
 6. Порушувати спокій гостей після 22:00 і до 08:00.
 7. Приносити та зберігати на території готелю вогнепальні, газові, пневматичні та інші види зброї, спеціальні пристрої, бойові припаси, пристрої та патрони до них. У разі наявності у Гостя зброї, спеціальних пристроїв, бойових припасів та патронів до них, готель має право відмовити у поселенні.

ПРОЖИВАННЯ З ТВАРИН НЕ ДОЗВОЛЕНО

Закажите обратный звонок
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Request a callback
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×